M-am spalat aseara cu samponu lu nevasta-mea. Deja simt ca am dreptate toata ziua

2LOL ROacum 2 zile 1 vizualizări
M-am spalat aseara cu samponu lu nevasta-mea. Deja simt ca am dreptate toata ziua
0

Comentarii (0)

Niciun comentariu încă. Fii primul!